SAKARYA ADA DZAYN TEKNİK SERVİS

Sakarya da teknik servis olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Her zaman sınırları zorluyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına kendimizi daima geliştirmekteyiz.

Sizlerin ihtiyaçlarına çözüm getirebilecek hızlı süreçler sağlayan firmamız da her türlü konuda teknik destek alabilirsiniz. Biz beyaz eşya, klima ve kombilerinizin bakım ve onarımı en iyi şekilde yapıyoruz.

Sizde güvenilir bir firma ile çalışmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

VİZYON

Sakarya da  Kaliteli Hizmet Sunan, Müşteri Ve İnsan Kaynağını En Değerli Aktifi Olarak Kabul Eden, Sürekli Olarak Fark Ve Değer oluşturan Rakiplerinin Örnek Aldığı, Her Aşamada bir teknik servis firmasından daha fazlasını  sunan , Evrensel, Güvenilir, Saygın Ve Piyasa Değeri Yüksek, Öncü Ve Yol Gösteren bir teknik servis firması olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri İhtiyaç Ve Beklentilerini En İyi Şekilde Anlayarak, Onlara En Doğru Kanaldan En Uygun Çözüm Ve Değer Önerilerini Sunan, Alternatif Çözümleri Müşterilerine En Hızlı Ve En Etkin Şekilde Ulaştıran, Etik Değerlerinin Ve Sosyal Sorumluluğunun Bilincinde Olarak Dünya Standartlarında Sürdürülebilir Karlılık Ve Verimlilikle Faaliyet Gösteren, Müşteri Memnuniyetini Ve Güvenini Her Şeyden Üstün Tutan Bir teknik servis olmaktır.